Kontakt oss
Utskriftsvennlig format
Kontakt oss gjerne, om du har spørsmål om glass, bruk av glass, priser, produksjon og levering!
 
MODUM GLASSINDUSTRI AS
Katfos Næringspark
3360 Geithus
Norge
Tel: +47 32 78 31 30
Fax: +47 32 78 31 31
E-post: post@modumglass.no
 
SALG/ ADMINISTRASJON PRODUKSJON
Henning Austad 
Daglig Leder/ Teknisk veiledning
Direkte tel: 950 21 272
E-post: henning@modumglass.no
Cato Ludvigsen
Fabrikksjef / Leveranse
Direkte tel: 901 26 677
E-post: cato@modumglass.no
Thor Erik Hansen
Ordre/ Salg
Direkte tel: 488 68 231 
E-post: thor@modumglass.no
Per Martin Lund
Teknisk Sjef
Direkte tel: 928 32 399
E-post: permartin@modumglass.no
Laila Næss Hilsen
Ordre / Salg
Direkte tel: 483 10 197
E-post: laila@modumglass.no
 
Erna Skogen
Regnskap
Direkte tel: 483 10 198 E-post: erna@modumglass.no
Distribusjon
Info om forsendelsesstatus
Dir. tel: 483 10 195 (Bjørn Erik Sukkestad)
Dir. tel: 483 10 199 (Kim Ole Skinstad)
E-post: pakking@modumglass.no
E-post: kim@modumglass.no